Vítejte na stránkách letního tábora ve Sněžném 2012

Tak a je to zase pryč. Máme za sebou desátý ročník tábora ve Sněžném. Jsme rádi za všechny zážitky, které jsme s táborníky měli a taky za to, že jsme všechny přivezli v pořádku domů. Za to také patří dík všem vedoucím a zdravotnici Šárce.
Celkem jsme dali 18 kol do celotáborové soutěže, ve kterých se týmy utkali v nejrůznějších disciplinách. Někdo vyniknul v rychlosti a síle, někdo zace v chytrosti a důvtipu.
Celotáborovou soutěž vyhrála přesvědčivě žlutá, pod vedením Mirky Hladilové. Na dalčích místech byly minimální rozestupy a soutěž byla napínavá do poslední chvíle.  Konečné pořadí soutěže v barvách:

1. Žlutá
2. Zelená
3. Modrá - červená
5. Oranžová

Kromě soutěžení jsme si užili naší staronové lokality a navštívili všechny ta známá místa. Blatiny, Milovy, Buchťák, Samotín, Kadov Drátník... Při celodenním výletu i ty vzdálenější, i když každá část něco. Malinskou skálu, Devět skal a Čtyři palice  pokořili pěšáci, Lisovskou skálu a Daňkovice zase cyklisti. A ti nejzdatnější dorazili dokonce až na Žákovu horu a Ski hotel v Novém městě. Trochu nás překvapilo, jak malý byl zájem o cyklistiku v nejstarších oddílech - z kluků si kolo nevzal nikdo. Ale mladší jich měli o to víc.
Počasí nám vcelku přálo, i když nás nepustilo na dvoudenní cyklo výlet do Toulovcových maštalí, který byl tak skvělý v letech 2006 a 2007. Letos se ale venku spát nedalo.

Tak snad zase příště!

Kontakt na hl. vedoucího: posta@taborsnezne.cz ; 777059006

Finální družstvo na Sněžném, když všechno odjelo. Nakonec tam byl takový šrumec, že jsme se ani nestačili vyfotit všichni dohromady.