Vítejte na stránkách letního tábora ve Sněžném 2012Tak a je to zase pryč. Máme za sebou desátý ročník tábora ve Sněžném. Jsme rádi za všechny zážitky, které jsme s táborníky měli a taky za to, že jsme všechny přivezli v pořádku domů. Za to také patří dík všem vedoucím a zdravotnici Šárce.
Celkem jsme dali 18 kol do celotáborové soutěže, ve kterých se týmy utkali v nejrůznějších disciplinách. Někdo vyniknul v rychlosti a síle, někdo zace v chytrosti a důvtipu.
Celotáborovou soutěž vyhrála přesvědčivě žlutá, pod vedením Mirky Hladilové. Na dalčích místech byly minimální rozestupy a soutěž byla napínavá do poslední chvíle.  Konečné pořadí soutěže v barvách:

1. Žlutá
2. Zelená
3. Modrá - červená
5. Oranžová

Kromě soutěžení jsme si užili naší staronové lokality a navštívili všechny ta známá místa. Blatiny, Milovy, Buchťák, Samotín, Kadov Drátník... Při celodenním výletu i ty vzdálenější, i když každá část něco. Malinskou skálu, Devět skal a Čtyři palice  pokořili pěšáci, Lisovskou skálu a Daňkovice zase cyklisti. A ti nejzdatnější dorazili dokonce až na Žákovu horu a Ski hotel v Novém městě. Trochu nás překvapilo, jak malý byl zájem o cyklistiku v nejstarších oddílech - z kluků si kolo nevzal nikdo. Ale mladší jich měli o to víc.
Počasí nám vcelku přálo, i když nás nepustilo na dvoudenní cyklo výlet do Toulovcových maštalí, který byl tak skvělý v letech 2006 a 2007. Letos se ale venku spát nedalo.

Tak snad zase příště!


Kontakt na hl. vedoucího: posta@taborsnezne.cz ; 777059006


Finální družstvo na Sněžném, když všechno odjelo. Nakonec tam byl takový šrumec, že jsme se ani nestačili vyfotit všichni dohromady.

Sestava tábora v barvách:

Žlutá
Červená
Vedoucí: Mirka Hladilová
Vedoucí: Barča Suková
Team: Marek Malits
Team: Viktor Beránek

Veronika Jakubíková

Tereza Taterová

Vanesa Hudcová

Aneta Jakubíková

Iva Kolářová

Klára Teichmanová

Daniel Ševčík

Filip Prokop

Jan Novotný

David Kopřiva

Maichaela Martínková

Adéla Hladká

Tomáš Buriánek

Martin Přikryl

Martin Fiala

Samuel Pernica

Modrá
Oranžová
Vedoucí: Honza Slovák + Mára Hlinka
Vedoucí: Markéta Kolářová
Team: Kryštof Hula
Team: Edita Malcovská

Natálka Formanová

František Med

Ema Kouřilová

Katka Stohlová

Eliška Fojtová

Marie Poláčková

Tadeáš Hladký

Martin Víšek

Míša Janská

Tereza Beránková

Sylvie Štoudková

Valča Šilhavá

Barbora Hierschová

Slávek Med

Richard Šejn

Kuba Pačovský
Libor Kučera

Zelená

Vedoucí: Martin Ouda + Míra Bláha


Team: Adam PetrželaTobiáš PernicaHedvika VeseláDavid VíšekŠimon SteinerMíra ŠpanielPavlína HulováPatrik CrlaHonza Pelikán